İzmir'de Ne Aramıştınız ?
2
Berbat

İzmir SVM Tercüme

1479 Sokak Kenet Sitesi No:18 K:2 D:6
Alsancak / İZMİR

İzmir SVM Tercüme Hakkında

SVM Tercüme, her dilde ve her konuda uzman çevirmen ve profesyonel ekibiyle kaliteli, profesyonel, hızlı ve uygun maliyetli yazılı ve sözlü çeviri hizmeti sunmaktadır.

Çeviri özen ve sorumluluk isteyen bir iştir ve bütün çevirilerimiz kendi alanında uzman ve yeminli çevirmenlerimiz tarafından yapılır ve editörler tarafından kontrol edilir.

Ticari ve genel içeriğe sahip her türlü çeviri ihtiyaçlarınız üstün hizmet kalitesinde, özenli, ekonomik ve hızlı şekilde karşılanmaktadır. Müşterilerimize kaliteli, ekonomik ve sizi zor durumda bırakmadan zamanında çeviri sunmak genel prensibimizdir. Ayrıca belgelerinizin gizliliği de tarafımızdan titizlikle gözetilmektedir.

Tüm dillerde yazılı ve sözlü tercüme hizmeti vermekteyiz. Ticari, teknik, tıp, akademik, kitap, katalog, web sitesi ve daha birçok alanda yazılı çeviri ve ardıl, simultane çeviri, telekonferans ve deşifre hizmetleri sunmaktayız.

Resmi makam onayı (noter ve apostil) gerektiren belgelerinizi noter harçları müşteriye ait olmak üzere onaylar yapıldıktan sonra şirket kuryelerimizce tarafınıza teslim edilir.

Çeviri projelerinizin süresi ve ücreti hakkında bilgi alabilmeniz için belgelerinizi e-mail, faks, mail veya kurye ile gönderip bilgi alabilir, yaptırmış olduğunuz çevirileri istediğiniz formatta e-mail, CD, faks ve hard copy olarak teslim alabilirsiniz.

En yeni teknolojiler ile müşterilerimize hep daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan SVM Tercüme alanında uzman çevirmen kadrosu ile bu hedefine her geçen gün yaklaşmaktadır.

Fiyatlandırma 1000 karakter üzerinden yapılmaktadır. Her 1000 karakter 1 sayfa olarak hesaplanır. Microsoft Word Araçlar menüsünden sözcük sayımına girerek karakter (boşluksuz) kısmından bunu görebilirsiniz.

Ayrıca, aylık ortalama 100 sayfa ve üzeri çeviri potansiyeline sahip müşterilerimiz ve yıllık sözleşmeli olarak çalışmak isteyen firmalar ile sözleşme yapıldığı takdirde yıl boyunca aynı fiyatlardan çalışıyoruz.

Güzel bir işbirliği yapma dileğiyle,

Saygılarımızla

İzmir SVM Tercüme Hizmetler


Malesef İzmir SVM Tercüme ile ilgili bir Hizmet Eklenmemiş gibi gözüküyor bir Hizmet Eklemek İçin Düzenleme Talep Formunu Kullanabilirsiniz. Teşekkürler...

Harita / Konum

1479 Sokak Kenet Sitesi No:18 K:2 D:6 / Alsancak / İZMİR

Google Haritalarda Görüntüle

Değerlendirmeler - Yorumlar 1

1.0
Berbat

Nermin uzun

Berbat

" Konusunda uzman, başarılı bir işyeri "

2022-03-11 16:56:00 Kullanıcı Puanı: 1

Sizde Hemen Bu Yer Hakkında Bir Yorum Bırakın...

Puanınız :
Sizin Puanınız