İzmir'de Ne Aramıştınız ?
2
Mükemmel

Op.Dr. Cem KARAS

Yalı Mahallesi 6472 Sk. No:20 K:1 Mavişehir
Karşıyaka / İZMİR

Op.Dr. Cem KARAS Hakkında

1999 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi nden mezun olduktan sonra 9 Eylül Üniversitesi’nde KBB ve Baş Boyun Cerrahisi ihtisası yaparak, 9 Eylül Üniversitesi KBB Anabilim dalın da Uyku Apnesi ve Horlama ile ilgili olarak çok geniş sayıda hasta üzerinde çalışmalarda bulunmuş, tezini de bu konu üzerinde yazmıştır. 2001 yılından itibaren ilgi alanı olan Rinoloji üzerine yoğunlaşmaya başlayan Op.Dr. Cem Karas, ardından uzman olarak 9 Eylül Üniversitesi KBB anabilim dalında görev almıştır. 

Vatani Görevini Gelibolu Askeri Hastanesinde yaptığı dönemde rinolojiye olan ilgisi daha da artmış ve bu süre zarfında şuanda popülerlik kazanan bir çok tekniği gerçeleştirdiği 700'e yakın operasyon ile uygulama ve karşılaştırma olanağı bulmuş ve bu alanda uzmanlık kazanmıştır.

2006 yılında Türkiye'nin ilk avrupanın en büyük KBB hastanesi EKOL KBB HASTANESİ kuruluşunda yer almış ve 11 yıl boyunca hastanenin kurucu başhekimi olarak, tüm KBB ve Baş Boyun Cerrahisi operasyonlarını gerçekleştirmiş (daha çok rinoloji ve facial plastik cerrahi olmak üzere) 20000 'e yakın sayıda KBB ameliyatı gerçekleştirmiştir. 

Bu süre zarfında ; PROF.DR ATAMAN GÜNERİ PROF.DR HALİS ÜNLÜ PROF.DR ALİVEFA YÜCETÜRK PROF.DR ERDOĞAN İNAL PROF.DR ADNAN ÜNAL Kbb hocalarımızla beraber çalışma fırastı yakalamış, mesleki eğitimine klinik içi eğitimler ile davam etmiştir. (AYRICA HOCALARIMIZIN DIŞINDAN 10 DAN FAZLA KBB UZMANI MESLEKTAŞIYLA BİR KLİNİK ORTAMINDA BİLGİBİRİKİMLERİNİ ARTTIRMIŞTIR.) Yine aynı dönemde; DOÇ DR OĞUZ KAYIRAN DOÇ DR FATİH UYGUR Plastik ve rekonstruktif cerrahi hocalarımız ve yine farklı 3 uzman meslektaşıylada plastik ve rekonstruktif cerrahinin, kendi branş alanına dahil olan kısmı ile ilgili olarak vakalara katılmış tecrübelerini arttırmıştır. Bu dönemlerde, yine göz dalında uzman hocalarla beraber çalışma fırastı bulmuş, multidisipliner vakalarda tecrübelerini arttırmıştır. 

11 yıllık yoğun çalışma temposu, ve almış olduğu bilgi birikim ve tecrübelerle daha sonra kariyerine serbest hekimlik yapmak üzere devam etmiştir. Ülkemizdeki, ihtisas alanı ilgili bir çok bilimsel derneğin yanı sıra Avrupa Fasial Plastik Cerrahi Akademisi(EAFPS) üyesidir.

Op.Dr. Cem KARAS Hizmetler


Malesef Op.Dr. Cem KARAS ile ilgili bir Hizmet Eklenmemiş gibi gözüküyor bir Hizmet Eklemek İçin Düzenleme Talep Formunu Kullanabilirsiniz. Teşekkürler...

Video


Harita / Konum

Yalı Mahallesi 6472 Sk. No:20 K:1 Mavişehir / Karşıyaka / İZMİR

Google Haritalarda Görüntüle

Değerlendirmeler - Yorumlar 1

5.0
Mükemmel

G. C

Mükemmel

" Çok iyi bir hoca Küçük bir işlem için kliniğinde bekledim gelen hastaların hepsi memnun gitti. ameliyat sonrası gelenler teşekkür edip gittiler. İnternettelki yorumlara itibar etmeyin kendisini kliniğine gidip tanıyın .Ameliyatını yapmış hastalardan dinleyin derim ben. "

2022-07-24 02:37:57 Kullanıcı Puanı: 5

Sizde Hemen Bu Yer Hakkında Bir Yorum Bırakın...

Puanınız :
Sizin Puanınız