İzmir'de Ne Aramıştınız ?
2
Mükemmel

CK Klinik

Mavişehir Yalı Mah. No:20 Kat:1 D:1
Karşıyaka / İZMİR

CK Klinik Hakkında

Uzman ekibimizle insanların ciltlerindeki problemlerin, yaşlanma etkilerinin ortadan kaldırılması ve her türlü sorunun çözümü için hizmet veren CK Klinik, her zaman sağlıklı ve sterilize ortamlarla tedavi imkanları sunmaktadır. Farklı hizmetleri profesyonel olarak alabileceğiniz ve Türkiye’nin en gelişmiş imkanlarını cerrahi müdahale kullanmadan sağlayacak olan kliniğimizde, gençleşmek ve her türlü yaşlılık etkisinden kurtulmanız mümkün olacaktır. Son teknoloji aletler, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ve serumlarla birlikte, aradığınız tedaviye kısa zamanda ulaşabilir, hayatınıza devam edebilirsiniz. En doğru sonuçlar için en iyi fırsatları CK Klinik olarak sizlere sunmaktayız.

CK Klinik Hizmetler


Malesef CK Klinik ile ilgili bir Hizmet Eklenmemiş gibi gözüküyor bir Hizmet Eklemek İçin Düzenleme Talep Formunu Kullanabilirsiniz. Teşekkürler...

Harita / Konum

Mavişehir Yalı Mah. No:20 Kat:1 D:1 / Karşıyaka / İZMİR

Google Haritalarda Görüntüle

Değerlendirmeler - Yorumlar 1

5.0
Mükemmel

cenk ergun

Mükemmel

" Hastalarıyla ıletısımı mukemmel...ısıne hakimiyeti ve bilgisi oldukca yeterli... Kendini sureklı gelıstıren takip ettıgım kadarıyla yurt dısı yurt ıcı konferansları kacırmayan, yaptıgı ameliyat sayısı ile Turkıye nın onde gelenlerinden... Kesinlikle tavsiye edilir. "

2022-03-04 13:02:21 Kullanıcı Puanı: 5

Sizde Hemen Bu Yer Hakkında Bir Yorum Bırakın...

Puanınız :
Sizin Puanınız