İzmir'de Ne Aramıştınız ?
2
Mükemmel

QUZU ANTEP OCAKBAŞI

Bostanlı, Şht. Cengiz Topel Cd. 26 A
Karşıyaka / İZMİR

QUZU ANTEP OCAKBAŞI Hakkında

Bostanlı'da yer alan quzu antep ocakbaşı, yenilenen dekorasyonu ve çeşitli et menüsüyle size güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır. Açık ve kapalı alanında oturma seçeneği ile de yaz kış hizmet vermektedir. 

QUZU ANTEP OCAKBAŞI Hizmetler


Malesef QUZU ANTEP OCAKBAŞI ile ilgili bir Hizmet Eklenmemiş gibi gözüküyor bir Hizmet Eklemek İçin Düzenleme Talep Formunu Kullanabilirsiniz. Teşekkürler...

Harita / Konum

Bostanlı, Şht. Cengiz Topel Cd. 26 A / Karşıyaka / İZMİR

Google Haritalarda Görüntüle

Değerlendirmeler - Yorumlar 1

5.0
Mükemmel

Ze

Mükemmel

" Eğer patronu tanımıyorsanız veya haftanın hergünü! gitmiyorsanız( ki bu çok önemli çünkü masaya gelen garson bunu konu ederek size seviyesizce hadsizce konuşma cesaretinde bulunabiliyor!), hele bir de üstüne KADINSANIZ vay halinize !!!!!!!!! Yorumları okuyan arkadaşlar, Sizden tek isteğim ; tek yıldız verenlerin 90 ı kadın. Niye mi?? Çünkü mekanda başınızda masanızda bir adam yoksa insan yerine konmuyorsunuz!!!! Evet evet yanlış duymadınız, istediğiniz kadar yüklü bahşiş bırakın,askıya alınan rakınızı kaybetseler bile, siparişi yanlış getirip bir de üstüne kabul etmediniz diye surat ve trip yemenize rağmen yine gittiniz,hatrı sayılır hesaplar ödeyin, iş toplantılarınızı burda yapın, maç izlemek için tercih edin veya kız kıza sohbet için tercih edin ama nafile cancağzım!!!! Kapı giriş sayınız hadsiz garsonlar tarafından çeteresi tutulan bir konu !!!! Yemek lezzeti de bi yere kadar !!!! İlk kadehten sonra mekanı terkedebiliyorsunuz!!!! "

2023-05-22 23:40:15 Kullanıcı Puanı: 5

Sizde Hemen Bu Yer Hakkında Bir Yorum Bırakın...

Puanınız :
Sizin Puanınız